Aktualności


PRACA DLA ASYSTENTA RODZINY

2020-04-15

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jemielnie poszukuje osoby na stanowisko Asystent Rodziny - szczegóły oferty w załączniku.

Dołączone pliki:


POMOC PSYCHOLOGICZNA DLA OSÓB PRZEBYWAJĄCYCH W KWARANTANNIE

2020-03-30

Dla osób przebywających w kwarantannie domowej czas odosobnienia może być trudnym przeżyciem wywołującym stres lub stany depresyjno lękowe. W związku z tym proponujemy skorzystanie z pomocy psychologicznej prowadzonej przez wykwalifikowaną kadrę psychologów zatrudnionych przez PCDN i PPP w Górze.

Zgłoszenia dot. potrzeb pomocy psychologa składać należy pocztą email - eporadnia@pcdn.edu.pl lub telefonicznie do Dyrektora PCDN i PPP Bernarda Bazylewicza – tel 509 914 879


NOWE ZASADY ORGANIZACJI PRACY GOPS

2020-03-16

W ZWIĄZKU Z ROZPRZESTRZENIANIEM SIĘ KORONOWIRUSA COVID-19, W TROSCE O ZDROWIE PAŃSTWA I PRACOWNIKÓW GOPS, OD 16 MARCA DO ODWOŁANIA W OŚRODKU BĘDĄ OBOWIĄZYWAĆ NOWE ZASADY FUNKCJONOWANIA:

- Pracownicy Ośrodka pracują w dotychczas obowiązujących godzinach, jednak NIE BĘDZIE ODBYWAŁA SIĘ BEZPOŚREDNIA OBSŁUGA INTERESANTÓW;

- Wypłata świadczeń i zasiłków będzie odbywała się zgodnie z planem. Osoby, które pobierały świadczenia w kasie, a posiadają założone rachunki bankowe, zobowiązane są do niezwłocznego przesłania nr konta. Osoby nie posiadające kont bankowych proszę o niezwłoczny kontakt telefoniczny z GOPS;
- We wszystkich sprawach proszę o kontakt telefoniczny, mailowy, listowny. W wyjątkowych, uzasadnionych sytuacjach pracownicy zdecydują, czy konieczny jest bezpośredni kontakt i wyznaczą miejsce i termin spotkania.


WAŻNY KOMUNIKAT!!!

2020-03-13

ZE WZGLĘDU NA ZAGROŻENIE ZARAŻENIEM KORONAWIRUSEM PROSIMY O OGRANICZENIE DO MINIMUM WIZYT W GMINNYM OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ W JEMIELNIE.
ZALECAMY KONTAKT W FORMIE TELEFONICZNEJ ORAZ ELEKTRONICZNEJ


APEL O POMOC DLA POGORZELCÓW Z IRZĄDZ

2020-02-26

logo


Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jemielnie zwraca się z apelem o udzielenie pomocy rodzinom poszkodowanym w wyniku pożaru, który miał miejsce dnia 24 lutego br. w miejscowości Irządze, gmina Jemielno.
Pożar strawił dorobek całego życia rodzin. W jednej chwili rodziny i osoby zostały pozbawione dachu nad głowa, jak również podstawowych sprzętów gospodarstwa domowego oraz rzeczy codziennego użytku.
Wychodząc naprzeciw poszkodowanym gorąco apeluję i proszę wszystkich, którzy chcą i mają możliwości udzielenia pomocy poszkodowanym, zarówno w formie rzeczowej jak i finansowej.
Wsparcia można udzielać za pośrednictwem Ośrodka Pomocy Społecznej w Jemielnie, który przyjmuje rzeczy, mające zostać przekazane poszkodowanym.

Pomoc finansową można przekazać na specjalnie utworzony przez GOPS Jemielno rachunek bankowy:
Bank Spółdzielczy we Wschowie Oddział w Górze numer:
37 8669 0001 2012 0124 3378 0006


Osoba do kontaktu – Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej – Bogusława Olszewska tel: 65 544 71 63


NABÓR NA STANOWISKO GŁÓWNY KSIĘGOWY

2020-02-18

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jemielnie ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze - GŁÓWNY KSIĘGOWY Szczegóły w zał....

Dołączone pliki:


KIEROWNIK GOPS JEMIELNO OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE - GŁÓWNY KSIĘGOWY

2020-01-30

Szczegóły ofert w załączniku

Dołączone pliki:
Zobacz także: archiwum"Aktualności" (archiwum)...

przejdź do góry...

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jemielnie. Jemielno 30, 56-209 Jemielno, tel. : 65 544-71-63

Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji